salamatpediaco@gmail.com salamatpediaco@gmail.com .

salamatpediaco@gmail.com

روش ترمیم پوستی با ونوس ویوا

جوانسازی پوست یکی از دغدغه های امروزی است، به دلیل افزایش استرس، استفاده از مواد شیمیایی بیشتر و عوامل دیگر بیشتر شاهد در معرض خطر بودن پوست افراد هستیم. پرتو درمانی ترمیمی پوست با ونوس ویوا Venus VIVA یکی از گزینه هایی است که می تواند بسیاری از مشکلات پوستی شما را بهبود دهد.
بازگردانی و ترمیم پوست با کمک ونوس ویوا Venus VIVA
حالا داشتن پوست زیبا از هر زمانی راحت تر شده است. این روش از پرتو درمانی ترمیمی پوست را می توان یک راهکار مناسب و تاثیرگذار برای ترمیم و جوان سازی پوست افراد در نظر گرفت.

این روش درمانی می تواند چین و چروک، جای زخم ها، منافذ پوستی قابل مشاهده، خطوط صورت، بافت های بد فرم و تغییر رنگ پوست را ناپدید کرده و پوستی سالم با ظاهر بهتر را برایتان به ارمغان آورد.

روش ترمیم پوستی با ونوس ویوا Venus VIVA می تواند مشکلات پوستی در صورت و بدن شما را به خوبی درمان کند. بهبود ظاهر پوست در حال حاضر بسیار در دسترس تر از زمان های گذشته بوده و بدون نیاز به جراحی و دوره های بهبود طولانی میسر است.

این روش از پرتو درمانی پوست می تواند در بهبود موارد زیر به افراد کمک کند:
لکه های پوستی در اثر افزایش سن
آسیب دیدگی در اثر اشعه آفتاب
رنگ و بافت پوست
چین و چروک ها
زخم های ناشی از عمل جراحی
زخم های باقی مانده از جوش های صورت
علامت های ناشی از خارش دادن پوست توسط فرد
ونوس ویوا چیست ؟
ونوس ویوا یک روش نوآورانه و بدون نیاز به جراحی است که به افراد در داشتن پوستی جوان و تازه کمک می کند و در عین حال به دوره بهبود طولانی نیاز ندارد.

در این روش درمانی از سوزن های ریزی استفاده می شود که به شکل امن انرژی را به داخل پوست منتقل می کنند. در نتیجه زخم های بسیار کوچکی به وجود می آیند و یک پروسه بهبود طبیعی در اثر آن ها آغاز می شود. در نهایت شاهد شکل گیری بافت های پوستی جدید و سالم خواهیم بود.

نتیجه این کار، داشتن پوست بهتر با بافت سالم است که خطوط و چین و چروک های روی آن کاهش یافته است. از آنجایی که زخم های روی پوست بسیار کوچک هستند ، زمان خاصی برای استراحت و بهبود نیاز نیست و جلسات پرتو درمانی به نسبت دیگر روش های درمان پوستی برای مراجعه کنندگان درد یا ناراحتی به همراه ندارند.

مزایای ونوس ویوا برای ترمیم پوست
امن بودن و اثرگذاری مناسب برای انواع مختلف پوست در افراد
درمان انعطاف پذیر برای مشکلات مختلف پوستی مراجعه کنندگان
این روش به نسبت درمان های ترمیمی پوستی سنتی برای افراد راحت تر است
جلسات درمانی کوتاه
دوره بهبود کوتاه و محدود
اثربخشی فوق العاده
کاهش چین و چروک پوست با Venus VIVA
یک چهره تازه و جوان داشته باشید

رادیو فرکانسی یا همان پرتو درمانی یک راهکار مناسب و غیر تهاجمی برای از بین بردن چین و چروک های پوست است که با کمک فناوری امواج رادیویی پوست افتاده و شل شده را درمان می کند و تاثیرات افزایش سن را از پوست دور خواهد کرد.

انرژی حرارتی لایه زیرین پوست را گرم کرده و تولید کلاژن را تحریک می کند. در نهایت به لطف فشردگی بهبود یافته بافت های پوستی، ظاهری زیباتر برای فرد به ارمغان خواهد آمد.

بیشتر بیمارانی که پرتو درمانی در آن ها صورت می گیرد نتایج طبیعی و مناسبی را مشاهده می کنند و ریسک عوارض جانبی در آن ها بسیار پایین است. ما می توانیم درمان های پوستی مبتنی بر پرتو درمانی را به شکل اثرگذار، مقرون به صرفه و بدون نیاز به جراحی ارائه کنیم تا خطوط، چین و چروک ها و افتادگی پوست در افراد به سرعت ناپدید شوند.

ونوس ویوا برای چه پوستی مناسب است؟
این روش درمانی برای کسانی که چین و چروک و خطوط زیادی بر روی پوست خود دارند و می خواهند پوست جوان و شاداب قبلی خود را به دست آورند گزینه مناسبی است. این نوع از پرتو درمانی بر روی بیماران بالای ۱۸ سال انجام می شود و برای افرادی با پوست های مختلف مناسب است.

پرتو درمانی ترمیم پوستی برای حل مشکلاتی از قبیل خطوط خنده، چین و چروک های پوست و خطوط بین ابرو ها کاربردی است. با داشتن انتظارات معقولانه، اکثر بیماران معمولا نتایجی مناسب و راضی کننده را مشاهده می کنند.

این روش درمانی معمولا به کسانی پیشنهاد می شود که علاقه ای به انجام عمل جراحی بر روی صورت خود نشان نمی دهند و زمان کافی برای استراحت و در خانه ماندن جهت بهبود را در اختیار ندارند.

پزشک شما به خوبی می تواند تشخیص دهد که آیا گزینه مناسبی برای پرتو درمانی پوستی هستید یا خیر. تصمیم گیری وی پس از جلسه مشاوره و بررسی اهداف شما انجام می شود.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص ونوس ویوا  می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:

https://riyahi.doctor/631

دکتر نابت تاجمیر ریاحی

متخصص پوست، مو،زیبایی


برچسب: #ونوس-ویوا، #مزایای-ونوس-ویوا، #ترمیم-پوست،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۳:۵۷ توسط:سلامت پدیا موضوع: نظرات (0)