salamatpediaco@gmail.com salamatpediaco@gmail.com .

salamatpediaco@gmail.com

ورزش مادر و کودک

کلاس های ورزش مادر و کودک  این شرایط را فراهم میکنند تا فضای نشاط آوری برای مادر و فرزند خردسالش فراهم شود تا در این بستر مناسب، بتوان آموزش های لازم را به کودک داد.

گزینه های مناسب برای ورزش مادر و کودک
هنگامی که شما یک یا چند کودک جدید در خانه دارید ، رفتن به باشگاه می تواند چالش برانگیز باشد .  حتی اگر انگیزه قوی نیز داشته باشید ، مسئله مراقبت از کودکان وجود دارد.  با ثبت نام در یکی از این کلاس های مادر و کودک این مساله را حل کنید .

 کلاس ورزش پس از زایمان
در کلاس های ریکاوری پس از زایمان شکم خود را محکم کنید و عضلات کف لگن خود را مجدداً تقویت کنید.  آموزش شخصی و سایر کلاس های ورزشی گروهی نیز موجود است و یک اتاق مراقبت از کودک برای بچه های کوچک شما وجود دارد.

باشگاه مادران
شما می توانید به یک کلاس ورزش به همراه یوگا بروید تا به بهبود وضعیت بدن ، تعادل و قدرت بدنی خود کمک کنید.  مادران می توانند به جمعسایر مادران بپیوندند تا به همراه یکدیگر غذاهای سالم بخورند و با سایر خانواده های فعال ارتباط برقرار کنند.

  کلاس یوگای بانوان
از کارهای روزمره ای که شبیه حرکات یوگا هستند خودداری نکنید زیرا زندگی با کودک کمی پیچیده تر است!  کلاس های یوگا قبل از تولد و ورزش یوگای مادر و کودک وجود دارد که مکانی عالی برای ارتباط با سایر مادران جدید در هنگام مرخصی زایمان است.  با بزرگتر شدن بچه ها ، برای یوگا ثبت نام کنید ، جایی که کودکان نوپا تا ۲ سالگی در اتاق بازی می کنند در حالی که بزرگسالان یوگا کار می کنند .

کلاس های ورزش پیش از زایمان
این کلاس یک مرحله ای برای مادرانی است که می خواهند تناسب اندام داشته باشند.  در حالی که باردار هستید ، از یوگا قبل از تولد شروع کنید ، و سپس کودک را به کلاس های ورزش مادر و کودک بعد از تولد ببرید.  کلاس های یوگا و موسیقی برای شما وجود دارد که بدن شما را برای زایمان آماده می کند.  حتی یک گروه پشتیبانی مادران جدید ، سمینارهای شیردهی و مراقبت از نوزاد ، ماساژ و طب سوزنی نیز وجود دارد.

 

باشگاه ورزش کودکان اسپین | ژیمناستیک تخصصی | ژیمناستیک نمایشی | ایروبیک | اسکیت


برچسب: #ورزش-مادر-و-کودک، #ورزش-کودکان، #ورزش-پس-از-زایمان،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۴:۱۳ توسط:سلامت پدیا موضوع: نظرات (0)