salamatpediaco@gmail.com salamatpediaco@gmail.com .

salamatpediaco@gmail.com

مزایای تزریق چربی به صورت

همچنان که در مورد همه‌ی درمان‌های زیبایی با مسئله‌ی مزایا و معایب مواجه هستیم، تزریق چربی هم مزایا و معایب خودش را دارد.

مزایای تزریق چربی به خوبی شناخته شده است، این شیوه برای تصحیح نقص‌های چهره و افزایش حجم، با استفاده از مواد به دست آمده از بدن خود فرد که آلرژی ایجاد نمی‌کند، به کار می‌رود.

خیلی مهم است که پیش از انتخاب این روش، معایب و مزایای آن را به دقت مطالعه کنیم، پس در ادامه، در مورد مزایا و معایب انتقال چربی صحبت می‌کنیم تا بتوانید راحت‌ تر تصمیم بگیرید.

 مزایای تزریق چربی به صورت
 تزریق چربی به عنوان یک روش درمانی زیبایی، روشی طبیعی، ایمن، فراگیر و ماندگار است.
افرادی که به فیلرهای سنتی (مواد پرکننده) مانند کلاژن به دست آمده از بدن خوک آلرژی دارند، ترجیح می‌دهند از روش تزریق چربی استفاده کنند.

بزرگ‌ترین مزیت افزایش حجم با استفاده از تزریق چربی هم این است که در این روش احتمال بروز هیچ گونه واکنش آلرژیک وجود ندارد.

فیلرهای سنتی، کلاژن به دست آمده از بافت‌های بدن خوک بودند، در نتیجه بیماران مجبور بودند ابتدا یک آزمایش آلرژی انجام دهند و منتظر نتیجه‌ی آن بمانند تا در صورتی که بر اساس نتیجه‌ی آزمایش، مجاز بودند از این روش استفاده کنند، بتوانند برای درمان اقدام کنند.

حتی محصولات جوانسازی چهره‌ مانند هیالورونیک اسید که اخیراً از آن‌ها استفاده می‌شود هم ریسک ایجاد واکنش آلرژیک دارند، به خصوص در افرادی که سابقه‌ی آلرژی‌های متعددی دارند.

به همین دلیل، اکثر بیماران ترجیح می‌دهند از تزریق چربی استفاده کنند چون به این ترتیب نیاز نیست مدام نگران بروز واکنش‌های آلرژیک باشند.

 

پوست پدیا مرجع تخصصی مشاوره پوست و مو

زیر نظر دکتر گیتا مجید زاده و دکتر نابت تاجمیر ریاحی


برچسب: #تزریق-چربی-به-صورت، #زیبایی-پوست، #جوانسازی-چهره،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۱:۴۱ توسط:سلامت پدیا موضوع: نظرات (0)