salamatpediaco@gmail.com salamatpediaco@gmail.com .

salamatpediaco@gmail.com

ارضا شدن بدون دخول

 آیا ارگاسم چندگانه وجود دارد؟

ارگاسم چندگانه به معنی  داشتن چندین ارگاسم در یک مقاربت است. برای بسیاری از زنان رسیدن به ارگاسم چندگانه ممکن است اما همه نمی‌توانند از این توانایی استفاده کنند. این کار نیاز به تمرین و تلاش دارد.

اول این که باید از لحاظ روان‌شناختی تنظیم شوید. خیلی مهم است که با این ایده موافق باشید که می‌توانید به چنین لذتی برسید. همچنین باید یاد بگیرید به بدنتان گوش کنید و نقاط محرک و شهوانی خود را کشف کنید.

برانگیختگی پیوسته یکی از شرایط اصلی برای دستیابی به ارگاسم واقعی چندگانه است. این موضوع خیلی به پارتنر وابسته است. پارتنر شما باید شما را بعد از اولین ارگاسم در آغوش بکشد و شما را لمس کند.

اغلب بعد از ارگاسم، هم واژن و هم پنیس (آلت تناسلی مردانه) حساس می‌شود و لمس بیش‌تر می‌تواند دردناک باشد. در این حالت، شخص می‌تواند دیگر نقاط حساس را تحریک کند (کلیتوریس، نقطه‌ی جی، قفسه‌ی سینه، گردن و غیره).

برای دستیابی به چندین ارگاسم، حساسیت واژن بسیار مهم است. می‌توانید حساسیت واژن را با انجام تمرینات کگل افزایش دهید تا عضلات واژن ورزیده شوند.

آیا زن بدون دخول ارضا میشود؟

در مورد برخی زنان، ارگاسم در اثر تحریک نوک پستان هم ایجاد می‌شود. ثابت شده است که در این مورد، ناحیه‌ی مشابهی از مغز تحریک می‌شود. برخی افراد ارگاسم را در خواب تجربه می‌کنند، برخی هنگام کوتاهی مو، انجام تمرینات ورزشی، گوش دادن به موسیقی، یا حتی با نیروی فکر!

با این حال باید به خاطر داشت که این روش‌ها بیش‌تر از این که قانون باشند، استثنا هستند. فقط درصد کمی از زنان قادرند این کارها را انجام دهند و این هم به شرایط هیجانی و ویژگی‌های فیزیولوژیک زن بستگی دارد.

 

 

دکتر عباس انتظاری

مرکز آموزش و درمان بیماری های جنسی

متخصص پزشکی اجتماعی و طب پیشگیری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


برچسب: #ارگاسم، بدون، دخول،#ارضا، شدن، زنان،#حساسیت، واژن،#کلیتوریس،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۳:۱۶ توسط:سلامت پدیا موضوع: نظرات (0)