salamatpediaco@gmail.com salamatpediaco@gmail.com .

salamatpediaco@gmail.com

بهترین برنامه ی بدنسازی ویژه ی بانوان

بدنسازی بانوان

ورزش بدنسازی می تواند با برنامه های مختلفی انجام می گیرد. برنامه های 3 روز در هفته بدنسازی ، بدنسازی با دستگاه ، ورزش های فیتنس و ورزش با TRX و اسپینیگ و … از جمله روش های مختلف بدنسازی است. هر یک از این ورزش ها باید با مشورت مربی مجرب انجام پذیرد.

ورزش هایی مانند تی آر ایکس و بدنسازی با دستگاه پتانسیل آسیب رسانی بالایی دارند که در صورتی که به صورت خانگی و بدون مشورت مربی انجام شوند می توانند باعث بروز آسیب های جسمانی شوند.


زومبا

پیشنهاد من به تمام بانوان این است حداقل یک بار در عمر خود این ورزش شاد و مهیج را تجربه کنید. ورزش زومبا نه تنها حجم بالایی از خون را در بدن شما به گردش انداخته و کالری بالایی را صرف می کند، بلکه در محیط های جذاب و شاد کلاس های زومبا، شما به راحتی انرژی مورد نیاز برای یک هفته خود را ذخیره می کند و می تواند با روحیه بالا به کار و فعالیت روزمره باز گردید.

سایر رشته های ورزشی

به طور حتم رشته های ورزشی دیگری مانند CX، فانکشنال، بادی پامپ و … وجود دارد که بانوان می توانند با مشورت مربی خود هر یک از این رشته ها را برای خود انتخاب کرده و در آن به فعالیت بپردازند. 

انتخاب باشگاه بدنسازی برای بانوان
یکی از مهمترین فاکتورها برای انتخاب بهترین باشگاه بدنسازی بانوان در تهران، بهره گیری از مربیان دلسوز و مجرب است. شاید مربیان زیادی در باشگاه های ورزشی تهران فعالیت کنند اما تنها تعداد کمی از آن ها برنامه های ورزشی مطابق با اصول جهانی را ارائه داده و تنها به فکر لاغری سریع شما نیستند، بلکه توانایی و قدرت بدنی شما نیز توجه ویژه ای دارند.

همچنین قبل از ثبت نام حتما از مشاوره باشگاه استفاده کنید تا مناسب ترین ورزش را برای فرم بدنی و هدف خود انتخاب کنید.

باشگاه ورزشی مدرن کلاب | یوگا | تی آر ایکس | ایروبیک | فیتنس


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۶:۲۱ توسط:سلامت پدیا موضوع: نظرات (0)