salamatpediaco@gmail.com salamatpediaco@gmail.com .

salamatpediaco@gmail.com

مناطق گردشگری کانادا

از جاذبه های گردشگری کانادا می توان به مناطق زیر اشاره کرد:

دریاچه واتراسپریت در کنار اسکوامیش

اسکوامیش پر از مناظر جذاب و عجیب است اما یکی از جذاب ترین آن ها دریاچه واتراسپرایت است. برای رسیدن به این ناحیه کمی زحمت نیاز است و باید مسیر ۸.۵ کیلومتری با وسایل نقلی خاص طی شود اما وقتی به این ناحیه برسید، آب سبز آبی زیبا تحت محاصره کوه های پیوسته شما را جذب خود خواهد کرد.

خرس های قطبی بر روی سواحل هادسون در چرچیل

این ناحیه در مانیتوبا جنوبی در کنار مرز ناناووت قرار دارد. مانیتوبا شبیه به بسیاری از شهر های کوچکی است که در ناحیه آلاسکای کانادا وجود دارند. بیشترین جذابیت این بخش به طراجی شهر و همچنین مد و فشن آن بر می گردد. یک نکته منحصر به فرد در چرچیل تابلویی در شهر است که به مردم محلی و بازدیدکنندگان هشدار می دهد مراقب قرس های قطبی باشید! چرچیل به عنوان پایتخت خرس های قطعی جهان شناخته می شود.

نیو برونزویک / نوا اسکوشیا

این ناحیه دارای مرتفع ترین موج های آبی در جهان است چرا که خبری از خروجی آب به سمت شرق نیست و آب نمی تواند به جایی برود در نتیجه موج ها به ارتفاع ۱۶ متر می رسند! امکان راه رفتن بر کف اقیانوس در زمانی که میزان سطح آب پایین باشد وجود دارد. فسیل های باستانی در این ناحیه نیز برای توریست ها و علاقه مندان به گذشته بسیار جذاب هستند.

سرزمین های شمال غربی

این ناحیه به دریاچه بزرگ مشهور است و در تمامی فصل های سال دارای قدرت خارق العاده و جذابی است که نباید آن را از دست دهید.

نور های شمالی، یلونایف (چاقوی زرد)

یلونایف در ناحیه شمال غربی کانادا واقع شده است و یکی از بهترین مکان های جهان برای دیدن ستاره و نور های شمالی است. با توجه به ارتفاع خاص این مکان، در صورتی که آسمان خالی از ابر باشد، هر شب می توانید نور و ستاره ها را در نمایی جادویی ببینید.

نوا اسکوشیا؛ جزیره کیپسول

این جزیره در بخش جنوبی نووا اسکوشیا واقع شده است و تعدادی از افراد محلی استان در آن ساکن هستند. این جزیره تحت محاصره زیباترین شن های خاکستری قرار دارد. اگر به غذاهای دریایی نظیر لابستر علاقه دارید قطعا این جزیره می تواند مقصد خوبی برایتان باشد.

دنباله افق آسمان در کیپ برتون

اگر به دنبال یک کوه نوردی فوق العاده و با مسافت و سختی کم در کوه های کانادا هستید و می خواهید در کنار خود اقیانوس جادویی و طبیعت وحشی جذاب را ببینید قطعا باید به این ناحیه از کیپ برتون سر بزنید.

آنتاریو: برج سی ان در تورنتو

وقتی برای اولین بار به تورنتو می رسید و نگاهتان به آسمان طولانی و جذاب می افتد، یک ساختان بزرگ وجود دارد که توجه شما را جلب خواهد کرد – برج سی ان. این برج ۵۵۳ متری یکی از بهترین بخش های تورنتو به حساب می آید.

دریاچه سوپریور (برتر) در پارک استانی

وجود این مکان برای افراد محلی تورنتو یک نعمت بزرگ است و ۹ ساعته می توان با ماشین به آن جا رسید. دریاچه سوپریور پارک استانی به واقع یک ناحیه جذاب طبیعت وحشی و گیاهی است که باید بازدید کنندگان حتما آن را ببینند. این ناحیه یک بعد تاریخی داشته و مربوط به اولین قبایلی می شود که فرهنگ و تاریخ کانادا را پایه گذاری کردند.

آبشار نیاگارا

یکی از جاذبه های گردشگری کانادا آبشار نیاگارا می باشد. این آبشار در ۱۳۰ کیلومتری تورنتو قرار دارد و اگر دوست دارید آبشاری با بلند ترین ارتفاع در آمریکای شمالی را ببینید قطعا نباید نیاگارا را از دست دهید. این آبشار به جهت زیبایی خود در جهان شهرت دارد و هر فصل میلیون ها توریست به اینجا سفر می کنند.

توبرموری و بروس پنینسولا

این دو ناحیه که پارک های ملی در کانادا به حساب می آیند بدون شک زیباترین مکان های موجود در این کشور هستند و دلایلی نیز برای این موضوع وجود دارد. آب کریستالی به رنگ آبی، شهری کوچک و زیبا، یک جزیره گلدانی، سواحل زیبا، رستوران های فوق العاده، کوهنوردی های جذاب و عالی، اقامت بسیار راحت و متفاوت و…

جزایر تورنتو

جزایر تورنتو یکی از جذاب ترین مکان های موجود در کشور کانادا هستند. در اینجا مجموعه ای از جزایر کوچک بر روی دریاچه آنتاریو قرار دارند. این جزایر به کمک کشتی های مسافربری در دسترس هستند و رفتن به آن ها بین ۱۰ تا ۱۵ دقیق طول می کشد. راه رفتن به دور جزایر این ناحیه تجربه ای منحصر به فرد و زیبا است.

ساحل واساگا

ساحل واساگا یک بهشت تابستانی است و تنها دو ساعت با شمال تورنتو فاصله دارد. توریست ها به اینجا می آیند تا از ۱۴ کیلومتر ساحل زیبا و جذاب لذت ببرند. واساگا دارای یکی از طویل ترین سواحل آب تازه در جهان به شمار می رود.

جزیره پرنس ادوارد

برخی عناصر و نکات مربوط به جزیره پرنس ادروارد افراد را عاشق این ناحیه از کانادا می کند. از جمله این موارد می توان به جنگل های جذاب آنا هانتد، آب های براق و جذاب دریاچه کناری، طبیعت زیبای این ناحیه و مزارع افراد محلی در آن اشاره کرد.

کلیسای باسیلیکا نوتردام

یکی دیگر از بخش های شاخص موترال قدیم در استان کبک همین بنای فوق العاده زیبا به حساب می آید. همچون دیگر کلسیاهای مشابه، این بنا نیز تاریخ پیچیده خاص خودش را دارد.

هتل چاتیو فرونتناک

در بین دیگر هتل های جهان، آمار بیشترین عکس گرفته شده از بناهای مشابه مربوط به همین هتل چاتیو فرانتناک است. دلیلش نیز جذابیت معماری هتل و رنگ بندی خاص آن است.

کوه ترمبلانت

یک کوه بسیار قدرتمند با منظره زیبا که همه را به خود جذب می کند. بهترین نکته زمان ۲۰ تا ۳۰ دقیقه ای برای رسیدن به این ناحیه است. یک پیک نیک فوق العاده را می توانید در این ناحیه رقم بزنید و از منظره آن لذت ببرید.

کبک قدیم

کبک قدیم دارای بخش زیادی از فرهنگ فرانسوی است. این تاثیر را از مهندسی خاصی که در بناهای پاریس دیده اید خواهید گرفت. این جا یک مکان ساده اما جذاب است تا محو فرهنگ فرانسوی و تمامی جزئیات خاصش شوید.

ساسکاچوان؛ پارک ملی گراسلند

یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری کانادا پارک ملی گراسلند است .یک زمین گسترده و پهناور از علف های سبز و یک دست که می توانید با کودکان خود به آن جا رفته و دویدن آن ها در این مراتع را نظاره گر بوده و لذت ببرید.

 

موسسه حقوقی اَپلو

| مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کانادا | اخذ پاسپورت کانادا

 

 

 

 

 


برچسب: #مناطق، گردشگری، کانادا،#جاذبه، های، کانادا،#زیبایی، های، کانادا،#ویزای، کانادا،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۱:۰۱ توسط:سلامت پدیا موضوع: نظرات (0)