salamatpediaco@gmail.com salamatpediaco@gmail.com .

salamatpediaco@gmail.com

روش ترميم پوستي با ونوس ويوا

جوانسازي پوست يكي از دغدغه هاي امروزي است، به دليل افزايش استرس، استفاده از مواد شيميايي بيشتر و عوامل ديگر بيشتر شاهد در معرض خطر بودن پوست افراد هستيم. پرتو درماني ترميمي پوست با ونوس ويوا Venus VIVA يكي از گزينه هايي است كه مي تواند بسياري از مشكلات پوستي شما را بهبود دهد.
بازگرداني و ترميم پوست با كمك ونوس ويوا Venus VIVA
حالا داشتن پوست زيبا از هر زماني راحت تر شده است. اين روش از پرتو درماني ترميمي پوست را مي توان يك راهكار مناسب و تاثيرگذار براي ترميم و جوان سازي پوست افراد در نظر گرفت.

اين روش درماني مي تواند چين و چروك، جاي زخم ها، منافذ پوستي قابل مشاهده، خطوط صورت، بافت هاي بد فرم و تغيير رنگ پوست را ناپديد كرده و پوستي سالم با ظاهر بهتر را برايتان به ارمغان آورد.

روش ترميم پوستي با ونوس ويوا Venus VIVA مي تواند مشكلات پوستي در صورت و بدن شما را به خوبي درمان كند. بهبود ظاهر پوست در حال حاضر بسيار در دسترس تر از زمان هاي گذشته بوده و بدون نياز به جراحي و دوره هاي بهبود طولاني ميسر است.

اين روش از پرتو درماني پوست مي تواند در بهبود موارد زير به افراد كمك كند:
لكه هاي پوستي در اثر افزايش سن
آسيب ديدگي در اثر اشعه آفتاب
رنگ و بافت پوست
چين و چروك ها
زخم هاي ناشي از عمل جراحي
زخم هاي باقي مانده از جوش هاي صورت
علامت هاي ناشي از خارش دادن پوست توسط فرد
ونوس ويوا چيست ؟
ونوس ويوا يك روش نوآورانه و بدون نياز به جراحي است كه به افراد در داشتن پوستي جوان و تازه كمك مي كند و در عين حال به دوره بهبود طولاني نياز ندارد.

در اين روش درماني از سوزن هاي ريزي استفاده مي شود كه به شكل امن انرژي را به داخل پوست منتقل مي كنند. در نتيجه زخم هاي بسيار كوچكي به وجود مي آيند و يك پروسه بهبود طبيعي در اثر آن ها آغاز مي شود. در نهايت شاهد شكل گيري بافت هاي پوستي جديد و سالم خواهيم بود.

نتيجه اين كار، داشتن پوست بهتر با بافت سالم است كه خطوط و چين و چروك هاي روي آن كاهش يافته است. از آنجايي كه زخم هاي روي پوست بسيار كوچك هستند ، زمان خاصي براي استراحت و بهبود نياز نيست و جلسات پرتو درماني به نسبت ديگر روش هاي درمان پوستي براي مراجعه كنندگان درد يا ناراحتي به همراه ندارند.

مزاياي ونوس ويوا براي ترميم پوست
امن بودن و اثرگذاري مناسب براي انواع مختلف پوست در افراد
درمان انعطاف پذير براي مشكلات مختلف پوستي مراجعه كنندگان
اين روش به نسبت درمان هاي ترميمي پوستي سنتي براي افراد راحت تر است
جلسات درماني كوتاه
دوره بهبود كوتاه و محدود
اثربخشي فوق العاده
كاهش چين و چروك پوست با Venus VIVA
يك چهره تازه و جوان داشته باشيد

راديو فركانسي يا همان پرتو درماني يك راهكار مناسب و غير تهاجمي براي از بين بردن چين و چروك هاي پوست است كه با كمك فناوري امواج راديويي پوست افتاده و شل شده را درمان مي كند و تاثيرات افزايش سن را از پوست دور خواهد كرد.

انرژي حرارتي لايه زيرين پوست را گرم كرده و توليد كلاژن را تحريك مي كند. در نهايت به لطف فشردگي بهبود يافته بافت هاي پوستي، ظاهري زيباتر براي فرد به ارمغان خواهد آمد.

بيشتر بيماراني كه پرتو درماني در آن ها صورت مي گيرد نتايج طبيعي و مناسبي را مشاهده مي كنند و ريسك عوارض جانبي در آن ها بسيار پايين است. ما مي توانيم درمان هاي پوستي مبتني بر پرتو درماني را به شكل اثرگذار، مقرون به صرفه و بدون نياز به جراحي ارائه كنيم تا خطوط، چين و چروك ها و افتادگي پوست در افراد به سرعت ناپديد شوند.

ونوس ويوا براي چه پوستي مناسب است؟
اين روش درماني براي كساني كه چين و چروك و خطوط زيادي بر روي پوست خود دارند و مي خواهند پوست جوان و شاداب قبلي خود را به دست آورند گزينه مناسبي است. اين نوع از پرتو درماني بر روي بيماران بالاي ۱۸ سال انجام مي شود و براي افرادي با پوست هاي مختلف مناسب است.

پرتو درماني ترميم پوستي براي حل مشكلاتي از قبيل خطوط خنده، چين و چروك هاي پوست و خطوط بين ابرو ها كاربردي است. با داشتن انتظارات معقولانه، اكثر بيماران معمولا نتايجي مناسب و راضي كننده را مشاهده مي كنند.

اين روش درماني معمولا به كساني پيشنهاد مي شود كه علاقه اي به انجام عمل جراحي بر روي صورت خود نشان نمي دهند و زمان كافي براي استراحت و در خانه ماندن جهت بهبود را در اختيار ندارند.

پزشك شما به خوبي مي تواند تشخيص دهد كه آيا گزينه مناسبي براي پرتو درماني پوستي هستيد يا خير. تصميم گيري وي پس از جلسه مشاوره و بررسي اهداف شما انجام مي شود.

براي اطلاعات بيشتر در خصوص ونوس ويوا  مي توانيد به آدرس زير مراجعه كنيد:

https://riyahi.doctor/631

دكتر نابت تاجمير رياحي

متخصص پوست، مو،زيبايي


برچسب: #ونوس-ويوا، #مزاياي-ونوس-ويوا، #ترميم-پوست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۳:۵۷ توسط:سلامت پديا موضوع: نظرات (0)