salamatpediaco@gmail.com salamatpediaco@gmail.com .

salamatpediaco@gmail.com

5 راه ايجاد انگيزه در كارمندان

شفاف باشيد

به اشتراك گذاشتن اطلاعات كسب و كار با كارمندان، توجه و تلاش بيشتر آن ها را در پي خواهد داشت. بنابراين، برنامه اي تهيه كنيد تا به صورت منظم اين اطلاعات را با آن ها به اشتراك بگذاريد. داشتن دسترسي به اين اطلاعات نه تنها باعث مي شود كه كارمندان خود را بخشي مهم از كسب و كار بدانند بلكه به شناسايي موارد قابل بهبود نيز كمك مي كند.

يك زمان بندي قابل انعطاف را پيشنهاد دهيد

تكنولوژي، شيوه مديريت كسب و كارها و همچنين نحوه كار كردن ما را تغيير داده است. در صورتي كه كارمندان بتوانند ايميل هاي كاري خود را بر روي موبايل خوانده يا پروژه هايشان را در خانه و بر روي لپ تاپ كامل كنند، معقول به نظر مي رسد كه چنين انعطاف پذيري را در زمان بندي از كارفرمايان خود انتظار داشته باشند.

طبق مطالعه اي كه برروي افراد به دنبال كار انجام شد، ۴۶ درصد از شركت كنندگان بيان داشتند كه انعطاف پذيري مهم ترين عامل در جستجوي فرصت هاي شغلي است.بنابراين، در صورتي كه تمايل داريد به عنوان يك كارفرماي پيشرو شناخته شده و بهترين استعداد ها را جذب كنيد، صرف نظر از اينكه فرصت شغلي به صورت دور كاري بوده يا انعطاف زماني دارد، بايد گزينه هاي زماني مختلفي را پيشنهاد دهيد.

در محيط كار خوراكي پيشنهاد دهيد

آيا تهيه اسنك ها يا مواد خوراكي مناسب در حفظ كارمندان موثر است؟ به هر حال، هيچ كس در هنگام گرسنگي كار خود را به خوبي انجام نمي دهد. با اينكه بسيار ساده به نظر مي رسد اما گاهي اوقات تنها كاري كه براي خوشحال كردن افراد بايد انجام داد غذا دادن به آن هاست. هر چند كه كارمندان بايد از شغل خود نيز رضايت داشته باشند، اما تهيه خوراكي مي تواند تغييري غير قابل انكار ايجاد كند.

هنگامي كه كارفرما به نياز هاي فيزيكي كارمند توجه مي كند، كارمند اين پيام را دريافت مي كند كه او يك شخص ارزشمند است و كاري كه او براي شركت انجام مي دهد تنها ملاك نيست. طبق مطالعه اي، ۳۸ درصد افراد بيان داشتند كه مزاياي خوراكي سبب مي شوند تا در نظر سنجي از كارفرماي خود حمايت كنند. بنابراين، خوراكي هاي مناسب نه تنها كارمندانتان را حفظ مي كند بلكه اين شانس را به شما مي دهد تا استعداد هاي عالي و تازه را نيز جذب كنيد.

از موفقيت هاي كارمندان قدرداني كنيد

يكي از راههاي  ايجاد انگيزه در كارمندان  قدرداني كردن از موفقيت آنهاست. گاهي اوقات تمامي چيزي كه افراد مي خواهند مقداري قدرداني براي كار خوبي است كه انجام داده اند. اگر كارمندي وقت بسياري را بر روي يك پروژه قرار داده و يا براي كمك به يك همكار بيش از مقدار لازم تلاش كرده است در قدرداني و سپاس گذاري از او ترديد نكنيد.

اين كار تنها به خود عمل قدرداني ختم نمي شود. بلكه هنگامي كه افراد براي تلاش هايشان مورد قدرداني قرار مي گيرند، خود را به ادامه دادن اين سخت كوشي ها موظف مي دانند. همچنين، كارمنداني كه براي موفقيت هايشان مورد قدرداني قرار گرفته اند بيان دارند كه سطوح بالاتري از رضايت شغلي را تجربه مي كنند.

در صورتي كه كارمندان احساس كنند ساعت هاي طولاني تلاش كردن و فداكاري هاي شخصي شان بي ارزش بوده، احتمال آن كم است كه دوباره اين كار ها را انجام دهند. بنابراين، قدرداني از كارمندان سخت كوش ضروري است. اين كار مي تواند به صورت ذكر كردن نام اين افراد در جلسات، قدرداني از آن ها در يك ايميل به تمامي كاركنان، تشكر از آن ها به صورت خصوصي يا موارد ديگر باشد.

داشتن كارمنداني كه مدتي طولاني را در شركت گذرانده اند يك نكته بسيار مثبت به شمار مي رود. حفظ انگيزه كارمندان مخصوصا در زمان هاي سخت بخشي مهم از موفقيت هر كسب و كار مي باشد. كارمندان با سابقه از جزئيات بيشتري مطلع بوده و مديريت كسب و كار را بسيار لذت بخش تر مي كنند.

خواسته هاي كارمندان را بپرسيد

به جاي اينكه سعي كنيد مهم ترين مسائل كارمندان را حدس بزنيد، جلسه اي برگذار كرده و خواسته هاي آن ها را جويا شويد. جالب است نه؟ انجام دادن موارد دور از انتظار مي تواند بهترين كاري باشد كه براي كارمندان و شركت خود انجام مي دهيد.

 

سامانه حضور و غياب آنلاين دينگ


برچسب: #مدير، نمونه،#ايجاد، انگيزه، در، كارمندان،#كارمند، نمونه،#كارمند، منظم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۱:۰۸ توسط:سلامت پديا موضوع: نظرات (0)

مناطق گردشگري كانادا

از جاذبه هاي گردشگري كانادا مي توان به مناطق زير اشاره كرد:

درياچه واتراسپريت در كنار اسكواميش

اسكواميش پر از مناظر جذاب و عجيب است اما يكي از جذاب ترين آن ها درياچه واتراسپرايت است. براي رسيدن به اين ناحيه كمي زحمت نياز است و بايد مسير ۸.۵ كيلومتري با وسايل نقلي خاص طي شود اما وقتي به اين ناحيه برسيد، آب سبز آبي زيبا تحت محاصره كوه هاي پيوسته شما را جذب خود خواهد كرد.

خرس هاي قطبي بر روي سواحل هادسون در چرچيل

اين ناحيه در مانيتوبا جنوبي در كنار مرز ناناووت قرار دارد. مانيتوبا شبيه به بسياري از شهر هاي كوچكي است كه در ناحيه آلاسكاي كانادا وجود دارند. بيشترين جذابيت اين بخش به طراجي شهر و همچنين مد و فشن آن بر مي گردد. يك نكته منحصر به فرد در چرچيل تابلويي در شهر است كه به مردم محلي و بازديدكنندگان هشدار مي دهد مراقب قرس هاي قطبي باشيد! چرچيل به عنوان پايتخت خرس هاي قطعي جهان شناخته مي شود.

نيو برونزويك / نوا اسكوشيا

اين ناحيه داراي مرتفع ترين موج هاي آبي در جهان است چرا كه خبري از خروجي آب به سمت شرق نيست و آب نمي تواند به جايي برود در نتيجه موج ها به ارتفاع ۱۶ متر مي رسند! امكان راه رفتن بر كف اقيانوس در زماني كه ميزان سطح آب پايين باشد وجود دارد. فسيل هاي باستاني در اين ناحيه نيز براي توريست ها و علاقه مندان به گذشته بسيار جذاب هستند.

سرزمين هاي شمال غربي

اين ناحيه به درياچه بزرگ مشهور است و در تمامي فصل هاي سال داراي قدرت خارق العاده و جذابي است كه نبايد آن را از دست دهيد.

نور هاي شمالي، يلونايف (چاقوي زرد)

يلونايف در ناحيه شمال غربي كانادا واقع شده است و يكي از بهترين مكان هاي جهان براي ديدن ستاره و نور هاي شمالي است. با توجه به ارتفاع خاص اين مكان، در صورتي كه آسمان خالي از ابر باشد، هر شب مي توانيد نور و ستاره ها را در نمايي جادويي ببينيد.

نوا اسكوشيا؛ جزيره كيپسول

اين جزيره در بخش جنوبي نووا اسكوشيا واقع شده است و تعدادي از افراد محلي استان در آن ساكن هستند. اين جزيره تحت محاصره زيباترين شن هاي خاكستري قرار دارد. اگر به غذاهاي دريايي نظير لابستر علاقه داريد قطعا اين جزيره مي تواند مقصد خوبي برايتان باشد.

دنباله افق آسمان در كيپ برتون

اگر به دنبال يك كوه نوردي فوق العاده و با مسافت و سختي كم در كوه هاي كانادا هستيد و مي خواهيد در كنار خود اقيانوس جادويي و طبيعت وحشي جذاب را ببينيد قطعا بايد به اين ناحيه از كيپ برتون سر بزنيد.

آنتاريو: برج سي ان در تورنتو

وقتي براي اولين بار به تورنتو مي رسيد و نگاهتان به آسمان طولاني و جذاب مي افتد، يك ساختان بزرگ وجود دارد كه توجه شما را جلب خواهد كرد – برج سي ان. اين برج ۵۵۳ متري يكي از بهترين بخش هاي تورنتو به حساب مي آيد.

درياچه سوپريور (برتر) در پارك استاني

وجود اين مكان براي افراد محلي تورنتو يك نعمت بزرگ است و ۹ ساعته مي توان با ماشين به آن جا رسيد. درياچه سوپريور پارك استاني به واقع يك ناحيه جذاب طبيعت وحشي و گياهي است كه بايد بازديد كنندگان حتما آن را ببينند. اين ناحيه يك بعد تاريخي داشته و مربوط به اولين قبايلي مي شود كه فرهنگ و تاريخ كانادا را پايه گذاري كردند.

آبشار نياگارا

يكي از جاذبه هاي گردشگري كانادا آبشار نياگارا مي باشد. اين آبشار در ۱۳۰ كيلومتري تورنتو قرار دارد و اگر دوست داريد آبشاري با بلند ترين ارتفاع در آمريكاي شمالي را ببينيد قطعا نبايد نياگارا را از دست دهيد. اين آبشار به جهت زيبايي خود در جهان شهرت دارد و هر فصل ميليون ها توريست به اينجا سفر مي كنند.

توبرموري و بروس پنينسولا

اين دو ناحيه كه پارك هاي ملي در كانادا به حساب مي آيند بدون شك زيباترين مكان هاي موجود در اين كشور هستند و دلايلي نيز براي اين موضوع وجود دارد. آب كريستالي به رنگ آبي، شهري كوچك و زيبا، يك جزيره گلداني، سواحل زيبا، رستوران هاي فوق العاده، كوهنوردي هاي جذاب و عالي، اقامت بسيار راحت و متفاوت و…

جزاير تورنتو

جزاير تورنتو يكي از جذاب ترين مكان هاي موجود در كشور كانادا هستند. در اينجا مجموعه اي از جزاير كوچك بر روي درياچه آنتاريو قرار دارند. اين جزاير به كمك كشتي هاي مسافربري در دسترس هستند و رفتن به آن ها بين ۱۰ تا ۱۵ دقيق طول مي كشد. راه رفتن به دور جزاير اين ناحيه تجربه اي منحصر به فرد و زيبا است.

ساحل واساگا

ساحل واساگا يك بهشت تابستاني است و تنها دو ساعت با شمال تورنتو فاصله دارد. توريست ها به اينجا مي آيند تا از ۱۴ كيلومتر ساحل زيبا و جذاب لذت ببرند. واساگا داراي يكي از طويل ترين سواحل آب تازه در جهان به شمار مي رود.

جزيره پرنس ادوارد

برخي عناصر و نكات مربوط به جزيره پرنس ادروارد افراد را عاشق اين ناحيه از كانادا مي كند. از جمله اين موارد مي توان به جنگل هاي جذاب آنا هانتد، آب هاي براق و جذاب درياچه كناري، طبيعت زيباي اين ناحيه و مزارع افراد محلي در آن اشاره كرد.

كليساي باسيليكا نوتردام

يكي ديگر از بخش هاي شاخص موترال قديم در استان كبك همين بناي فوق العاده زيبا به حساب مي آيد. همچون ديگر كلسياهاي مشابه، اين بنا نيز تاريخ پيچيده خاص خودش را دارد.

هتل چاتيو فرونتناك

در بين ديگر هتل هاي جهان، آمار بيشترين عكس گرفته شده از بناهاي مشابه مربوط به همين هتل چاتيو فرانتناك است. دليلش نيز جذابيت معماري هتل و رنگ بندي خاص آن است.

كوه ترمبلانت

يك كوه بسيار قدرتمند با منظره زيبا كه همه را به خود جذب مي كند. بهترين نكته زمان ۲۰ تا ۳۰ دقيقه اي براي رسيدن به اين ناحيه است. يك پيك نيك فوق العاده را مي توانيد در اين ناحيه رقم بزنيد و از منظره آن لذت ببريد.

كبك قديم

كبك قديم داراي بخش زيادي از فرهنگ فرانسوي است. اين تاثير را از مهندسي خاصي كه در بناهاي پاريس ديده ايد خواهيد گرفت. اين جا يك مكان ساده اما جذاب است تا محو فرهنگ فرانسوي و تمامي جزئيات خاصش شويد.

ساسكاچوان؛ پارك ملي گراسلند

يكي از زيباترين جاذبه هاي گردشگري كانادا پارك ملي گراسلند است .يك زمين گسترده و پهناور از علف هاي سبز و يك دست كه مي توانيد با كودكان خود به آن جا رفته و دويدن آن ها در اين مراتع را نظاره گر بوده و لذت ببريد.

 

موسسه حقوقي اَپلو

| مهاجرت به كانادا | اخذ اقامت كانادا | اخذ پاسپورت كانادا

 

 

 

 

 


برچسب: #مناطق، گردشگري، كانادا،#جاذبه، هاي، كانادا،#زيبايي، هاي، كانادا،#ويزاي، كانادا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۱:۰۱ توسط:سلامت پديا موضوع: نظرات (0)